ooVoo Video Call

ooVoo Video Call

Darmowe rozmowy i wideokonferencje na Twoim Windows Phonie

ooVoo Video Call to program VoIP na platformy Windows i Mac, który funkcjonalnością przypomina słynny Skype. Obecnie ooVoo Video Call działa już na Windows Phonie i Androidzie, umożliwiając darmowe wykonywanie połączeń głosowych oraz wideo. Ale to nie wszystko. Z ooVoo Video Call możesz prowadzić rozmowy z wieloma osobami jednocześnie! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wideokonferencje z 12 uczestnikami jednocześnie
  • Połączenia głosowe i wideo oraz wiadomości tekstowe
  • Łatwa w obsłudze
  • Możliwość dzielenia się plikami

Wady

  • Nie można rozmawiać ze wszystkimi w tym samym czasie
  • Jakość obrazu jest przeciętna

Bardzo dobry
8

ooVoo Video Call to program VoIP na platformy Windows i Mac, który funkcjonalnością przypomina słynny Skype. Obecnie ooVoo Video Call działa już na Windows Phonie i Androidzie, umożliwiając darmowe wykonywanie połączeń głosowych oraz wideo. Ale to nie wszystko. Z ooVoo Video Call możesz prowadzić rozmowy z wieloma osobami jednocześnie!

Wideokonferencja z wieloma użytkownikami

Obsługa ooVoo Video Call jest bardzo prosta, ale żeby zacząć, musisz najpierw utworzyć konto. Na szczęście nie jest to skomplikowane i możesz to zrobić bardzo szybko, zwłaszcza jeśli połączysz się przez Facebooka.

Po zalogowaniu się masz dostęp do listy kontaktów. Możesz teraz wysyłać wiadomości tekstowe, prowadzić rozmowy głosowe lub rozpocząć wideokonferencję z dowolną osobą spośród swoich kontaktów.

ooVoo Video Call daje również możliwość kontaktowania się z przyjaciółmi offline dzięki wiadomościom tekstowym, podobnie jak w przypadku komunikatorów. Otrzymają oni wiadomość od Ciebie, tak jakby otrzymali e-mail.

Kluczową funkcją ooVoo Video Call w wersji na Windows Phonie jest możliwość prowadzenia wideokonferencji z aż 12 uczestnikami. Możesz więc zaprosić kilku znajomych do wieloosobowej rozmowy wideo, jednakże nie będzie się dało zobaczyć ich wszystkich w tym samym czasie. Przemieszczasz się więc między jednym a drugim kontaktem, klikając w jego awatar na pasku miniatur na dole. Wydaje się, że rozwiązanie to zdaje egzamin – w końcu nie jest możliwe, aby wszyscy mogli mówić jednocześnie.

Przeciętna jakość

Jakość połączenia podczas wideokonferencji w ooVoo Video Call jest całkiem przeciętna i – o dziwo – nie odzwierciedla faktycznej jakości kamery w Twoim telefonie. Równie niewyróżniająca się jest jakość dźwięku.

ooVoo Video Call na Windows Phone'a umożliwia dodawanie i usuwanie kontaktów w każdej chwili, a także daje dostęp do profili Twoich znajomych, które zawierają podstawowe informacje na ich temat (datę urodzenia, język, miejsce zamieszkania, numer telefonu etc.) Dodatkowo możesz zmienić status określający Twoją dostępność lub umieścić swoje zdjęcie, robiąc nowe za pomocą aparatu w telefonie lub wykorzystując jakieś już istniejące.

Spoglądając w przyszłość

ooVoo Video Call na Windows Phone'a to dobrej jakości aplikacja służąca do prowadzenia wideokonferencji, która ma duże szanse szybko ewoluować. Jest również bardzo przydatna w celu wykonywania darmowych połączeń i wysyłania darmowych wiadomości tekstowych.

ooVoo Video Call

Download

ooVoo Video Call